Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Frankie’s jungle Bistro

Het avontuurlijkste restaurant van heel Neede-land!

Een uniek restaurant! Dit moet je een keertje komen beleven.

Frankies jungle bistro is een familierestaurant met een jungle thema, dat zul je wel zien als je er midden in staat. Het eten heeft een afdeling richting Zuid-Afrikaans, schrik niet van boboti, biltong, potjie kos en melktert, want het is een potje smullen. Voor de grill liefhebbers braaien ze het vlees op een green egg.
Er zijn heerlijke normale kindergerechten, natuurlijk mogen de kinderen op jungle onderzoek uit…Bij Frankies jungle bistro is de regel, doe maar alsof je thuis bent, totdat iemand zegt: doe je dat thuis ook?

Het restaurant bestaat uit 4 gedeeltes: het oerwoud, vogelpark, de strandhut en het tropical terras. Er zijn 3 zoutwater aquariums met o.a. Nemo en zijn vrienden. In de terrariums ze je schildpadden, een Afrikaanse reuzenslak, een kameleon en Madagaskar reuze gekko’s.

Wacht niet langer en reserveer een plekje in het restaurant via de roze websitebutton. Hakuna Matata, maak geen zorgen, zorg maar dat je geniet!

Tip: Kijk regelmatig in onze Uitagenda voor de leukste evenementen in Twente en omgeving.

Frankies Jungle Bistro

Kerkplein 6

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Frankies Jungle Bistro

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lammetjesdagen in Twente!

In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?

Zo maak je zelf een kabouterpad

Kabouterpaden zijn een favoriet uitje met jonge kinderen. Bij de start krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg. Echt heel leuk en té schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie voordeur.

9x Uitkijktorens in Twente

Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?

Nieuwe traktatie ideetjes!

Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief