Het Anker Bar & Food
Hét adres voor een leuke dag met lekker eten, vol Twentse gastvrijheid. Met speeltuin en IJssalon.
Of je nu komt voor lunch, borrel of diner; Bij Het Anker zit je goed!
Met mooi weer zit je heerlijk op het terras. Er zijn genoeg plekjes in de zon of in de schaduw. Je kijkt uit over de omheinde speeltuin. Binnen is er ook een vrolijke speelhoek gemaakt. Geniet jij van je voorgerecht, kunnen de kids nog even spelen!
Inpandig zit nu ook de IJskuip 2.0. Heerlijk vers schepijs in verschillende smaken. De framboos-walnoot-honing blijft mijn favoriet! Een softijsje met dip hebben ze natuurlijk ook. Ideaal voor een pauze tijdens de fietstocht. Je kunt er ook jeu de boulen of een potje Twents Klootschieten.
Kinderfeestjes
Het kinderfeestarrangement zit boordevol leuke activiteiten, lekkers en vermaak.
Wat is inbegrepen:
Feestelijk versierde tafel, onbeperkt ranja, een lekker snoepje voor elk kind.
Onbeperkt toegang tot de speeltuin & speelhoek.
Lekker eten: patat met snack naar keuze. Bitterballen, mini frikandellen, kipnuggets of mini kaassoufflé. Inclusief saus en een ijsje toe
Grabbelen na afloop dus iedereen gaat met een verrassing naar huis!
Tip: kijk in de Uitagenda voor activiteiten in de buurt!
je kunt het hele jaar spelen en eten bij Het Anker!
Het Anker Bar & Food
Bornsestraat 43
7597 NH Saasveld
Openingstijden
woensdag t/m zondag 12:00-20:00/21:00Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x gratis uitjes in Twente
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.
De leukste boerderijwinkels in Twente
Bij Kidsproof zijn we dol op boerderijwinkels. Met de kinderen naar de boer voor heerlijke, verse producten. Dat is niet alleen lekker, maar ook nog eens onwijs leerzaam! Wij hebben de leukste boerderijwinkels van Twente voor je op een rijtje gezet.
9x Uitkijktorens in Twente
Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?