Recreatiepark Het Rutbeek
Heerlijk wandelen rondom het Rutbeek, spelen op de toestellen en lekker zwemmen.
Aan het Rutbeek kun je lekker luieren en genieten van de mooie omgeving. Voor een actief en ‘natuurlijk’ kinderuitje heeft het Rutbeek speelweiden en speeltoestellen waar kinderen zich heerlijk kunnen uitleven met allerlei spelletjes. En er is een super gaaf Klimbos!
Het strand aan het Rutbeek prima geschikt voor allerlei strandspelen zoals beachvolleybal. Je kunt ook gaan hardlopen of wandelen rond de recreatieplas als je een meer actief kinderuitje wilt.
Aan het strand wat drinken en eten kan bij de kiosken van Waterski Twente of Vallei 53, gelegen op de zonneweide op het groene en blauwe strand.
Maar je kunt er nog veel meer leuke dingen doen, zoals zwemmen, kanoën, waterskiën, zeilen, schaatsen, skiën, surfen en natuurlijk lekker vliegeren!
Klik snel via de roze button door naar de website van Recreatiepark Het Rutbeek.
Het Rutbeek
Jacobsrietweg 182
7546 RG Enschede
Openingstijden
Gehele jaar geopendPrijs
Toegang tot het recreatiepark is gratis. Parkeren: dagkaart €5Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Kinepolis Enschede
Gezellig filmpje pakken? Bij Kinepolis in Enschede is genoeg te zien!
Springfestijn in de voorjaarsvakantie
Deze voorjaarsvakantie spring en speel je bij AdventureBase H11 een hele dag!
Alice in Wonderland (6+)
Verwacht poppenspel, inventieve decors en nieuwe muziek in Oldenzaal.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een echte Twentse voorjaarsvakantie
Met deze voorjaarsspecial heb je de vakantie zo gevuld. "Had ik dat nou maar eerder geweten" Schrijf je dan gewoon in voor onze maandelijkse nieuwsbrief . Altijd vol met de leukste kinderactiviteiten en tips. Zo, helemaal gratis, hoppa in je inbox. Zelfs geen bezorgkosten ;)
Stapstenen wandeling Haaksbergen
Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.
Olympische Winterspelen thuis
Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!