Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kakelbont Tilligte

Eet de lievelingsmaaltijd van Pippi Langkous en leef je uit op de luchtkussens in haar kakelbonte villa!

Als je denkt aan Kakelbont is Pipi Langkous toch wel één van de eerste die je gedachten binnen schiet.

Bij eetgeleghenheid Kakelbont in Tilligte, is Pipi dan ook duidelijk aanwezig. Niet alleen staat de favoriete maaltijd van Pipi en haar vrienden Tommy & Anika op het menu (patat met appelmoes). In de mooie, kakelbonte speeltuin is Pipi´s Villa terug te vinden. In de Villa van Pipi kan je o.a springen op luchtkussens. En wil je weer uit de villa? Dan ga je natuurlijk via een van de twee grote glijbanen.

Ze hebben ook een prachtige midgetgolfbaan waar je gebruik van kan maken. Voor €3,50 p.p kan je heerlijk een middagje midgetgolfen.

Klik voor meer informatie over Kakelbont op de roze websitebutton. Volgens de site zijn ze dagelijks vanaf 10u open. Maar, dit blijkt niet altijd te kloppen. Tip: bel even van te voren!

Tip: Je kan ook je kinderfeestje vieren bij Kakelbont.

Kakelbont Tilligte

Frensdorferweg 4

7634 PE Tilligte

Openingstijden 7 dagen per week vanaf 10.00 uur
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Kakelbont Tilligte

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

Ontdekkingstocht met workshops bij Saxion Technology Day

Doe mee aan leuke workshops en activiteiten, en ontdek gave moderne technologie!

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren

Wat is de Nederlandse natuur toch mooi en wat valt er veel over te kletsen. Met de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over de natuur, de seizoenen, de dieren om ons heen én meer.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief