Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Ordelmanskoele

Klauteren en ravotten in deze mooie natuurspeeltuin in Neede.

Een pareltje in de Achterhoek! Hier vind je een survivaltraject, natuur-, klim- en klauterbaan, Woudy de olifant (glijbaan)  en andere leuke (natuurlijke) klimmogelijkheden. Ondertussen zit jij lekker aan een van de picknicktafels.

Bij de VVV in Neede zijn twee kinder- wandelspeurtochten te koop. Voor de kleinsten Max en Meike route (4-8 jaar ca 3 km). Voor de oudsten “Terug naar het Stenen Tijdperk“( 8-12 jaar ca 5 km). Hierin wordt het ontstaan van de Needse berg verteld, ontstaan door middel van het verhaal van de Reus van Bambergen. Middels paaltjes met een afbeelding van Woudy zijn de routes aangegeven. De route loopt op sommige stukjes langs de helling van de Needse Berg. Na ongeveer drie kwart van de route kom je op een heerlijke open plek in het bos, “de Ordelmanskoele”.

Naar de website

VVV Neede

Brummelweg 3

7161 NH Neede

Prijs gratis
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderspeelboerderij

Kinderspeelboerderij ’t Höfke heeft binnen en buiten verschillende leuke attracties!
Lees meer

Brandweermuseum Rijssen

Internationaal Brandweermuseum Rijssen heeft een wereldwijde collectie brandweerartikelen!
Lees meer

Oyfo Techniekmuseum

Ga op ontdekkingstocht door het interactieve Oyfo Techniekmuseum in Hengelo!
Lees meer

De Museumfabriek

De Museumfabriek is een echt familiemuseum waar de toekomst wordt ontdekt!
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Een middag Rijksmuseum met kids

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderfeestjes Bewaarspecial!

Onze Kinderfeestjes Bewaarspecial is uit! Vol leuke adresjes voor actieve en creatieve kinderfeestjes in o.a. Hengelo, Enschede, Almelo, Oldenzaal en Haaksbergen.
Lees meer

Wandelen bij Buurse

Tussen Haaksbergen en Enschede vind je prachtige natuur. Uitgestrekte bossen, afgewisseld met heides en weides! We hebben een paar routes voor je opgezocht. Ze zijn maximaal 10 km, dus perfect om met het hele gezin te doen.
Lees meer

Waar is hier de ballenbak?

Bij ons momenteel de favoriete activiteit: de ballenbak. Maar ja, waar zitten die nou in Twente? Gelukkig zijn ze op meerdere plekken te vinden, en niet alleen in de overdekte speelparadijzen. We beginnen met de restaurants (lekker!), dan de kinderboerderijen (leuk!) en dan naar de indoor hallen (logisch!). Veel plezier!
Lees meer

IJsbanen en schaatsbanen in Twente

In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!
Lees meer