Kleuterbios: Dikkie Dik 2
Kinepolis Kleuterbios met Dikkie Dik 2: een leuk weekenduitje bij Kinepolis Enschede!
Superleuk, elke zondag in januari staat de Kleuterbios bij Kinepolis Enschede helemaal in het teken van Dikkie Dik 2.
Dikkie Dik 2
Dikkie Dik is terug met zijn tweede bioscoopavontuur! Op een winterse dag ontdekken Dikkie Dik en Poes Muis iets nieuws: sneeuw! Maar er is ook een nieuwe buurtgenoot; een grote, luidruchtige hond die Blaf heet. Brr, daar houden de poezen niet van! Dikkie Dik en Poes Muis gaan er snel vandoor en onderweg ontdekken ze een slee. Leuk om mee van de duinen af te zoeven! Op weg naar de heuvels komen ze al sleeënd hun oude vrienden tegen zoals de schapen en eekhoorntjes, maar maken ze ook nieuwe vrienden met de hazen. Ondertussen blijft Blaf hen overal volgen, maar is hij wel zo eng of wil hij gewoon vrienden zijn?
Over de Kleuterbios
De Kinepolis Kleuterbios is bedoeld voor de allerjongste filmfans (2-6 jaar). Speciaal voor hen wordt het geluid van de film iets gedempt en blijft het zaallicht gedeeltelijk aan. Ook krijgen de kinderen na afloop een echt filmdiploma mee naar huis. Dat wordt een filmbezoek om nooit meer te vergeten!
Klik op de roze button voor meer info over de Kleuterbios bij Kinepolis Enschede.
Tip: Wist je dat je met het familie-ticket nog voordeliger naar de bios kunt?
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Kinepolis Enschede
Colosseum 60
7521 PT Enschede
Openingstijden
Elke zondag in januari 2026Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.
Winteruitjes in januari
Er lekker op uit met de kids tegen de winter dips!