Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kleine beestjes kar!

Voor alle kinderen van 4 t/m 6 jaar die jarig zijn; de Kleine Beestjes verjaardagskar!

In het Ledeboerpark is van alles te beleven en te doen!

Je kunt er zelfs je verjaardagsfeestje vieren!
De Kleine Beestjes verjaardagskar is een fantasievolle bolderkar boordevol leuke spelletjes speciaal voor kinderen van 4 t/m 6 jaar.

Je kunt de kar huren en er met de kinderen op uit trekken in het Ledeboerpark; samen beleven wat kleine beestjes allemaal doen als zij jarig zijn! Uiteraard nadat de kinderen zelf eerst verkleed zijn als vlinder, lieveheersbeestje of tor!

Er is plaats voor maximaal 8 kleine beestjes en ze zijn wel een uurtje of 2 zoet met de spelletjes uit de kar.

Tip: reserveer de kar op tijd, deze is erg populair! Voor meer informatie en het maken van een reservering, kijk dan op de website van Het Ledeboerpark, via de roze button.

Voor meer verrassende kinderfeestjes kijk je in onze categorie Kinderfeestjes!

Ledeboerpark

Van Heeksbleeklaan 68

7522 LB Enschede

Openingstijden Bezoekerscentrum Het Lammerinkswönner: open van maandag t/m vrijdag van 8.00 – 16.00 uur en op zondag van 11.00 – 17.00 uur (november t/m februari 11.00 – 16.00 uur).
Prijs Huur van de kar, verkleedkleding en een versnapering: €25 (max. 8 kindjes)
Mail direct

Mail direct naar Ledeboerpark

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

30x valentijnsdag met kinderen

Op 14 februari is het Valentijnsdag en dat laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. We vieren de liefde! We hebben met heel veel liefde weer een heleboel inspiratie voor je verzameld.

De leukste carnavalsoptochten van Twente

Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!

Een echte Twentse voorjaarsvakantie

De leukste eropuit tips voor ouders & kids in Twente in en na de vakantie!

Olympische Winterspelen thuis

Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief