
Watermolen Frans
Bezoek op zondag de molen of gebruik het als uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht!
Iedere zondag vanaf 12.00 uur kun je bij Watermolen Frans in Dal van de Mosbeek terecht voor een praatje met de molenaar, informatie over wandel- en fietsroutes en tips van de kenners!
Ook Watermolen Bels is een bezoekje waard. Beide molens staan op een steenworp afstand van elkaar. Hun radars draaien op hetzelfde water uit de Mosbeek.
Tijdens openingstijden van het restaurant kun je bij Bels terecht voor een kopje koffie of wat lekkers.
Leuke kinderactiviteiten die georganiseerd worden, vind je natuurlijk terug in onze Uitagenda! Kijk voor meer informatie over het bezoekerscentrum ook op de site van Landschap Overijssel! Klik door via de roze button.
Tip: Vlakbij de molens ligt ook Bezoekerscentrum Dal van de Mosbeek! Leer over de omgeving en de bestaansgeschiedenis van Noord-Oost Twente.
Watermolen Frans
Oosteriksweg 26
7663 TA Mander
Openingstijden
iedere zondag van 12.00 - 17.00 uur
(nov.-feb. tot 16.00 uur)
Prijs
Gratis toegang.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?
7x de lekkerste ijsjes van Twente
Waar kun je de lekkerste ijsjes van Twente kopen? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van onze favoriete ijssalons. Dat wordt smullen!
Nieuwe Hotspotgids Twente
Joehoe! Hij is er weer, de Twentse hotspotgids. Vol met de leukste tips, handig om mee te nemen!