Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Reisopera Kinderkoor

Zingen: je kunt er niet jong genoeg mee beginnen! Daarom heeft de Reisopera een eigen Kinderkoor.

Het Reisopera Kinderkoor bestaat uit 25 kinderen van 7- 12 jaar, die een keer per week repeteren in Enschede. Het Reisopera Kinderkoor treedt regelmatig op in concerten, op festivals en als het kan in onze operavoorstellingen. Zo deed het Kinderkoor in 2022 mee in de operaproductie van Hänsel und Gretel.

De kinderen repeteren en treden regelmatig op. Ze doen ook mee aan workshops over theater of decorbouw. Zo maken ze kennis met alle facetten van muziektheater.

Het Kinderkoor repeteert iedere woensdagmiddag in Enschede onder leiding van dirigent Mirjam Spoelman. Mirjam Spoelman studeerde zowel schoolmuziek als koordirectie aan het ArtEZ conservatorium. Ze was jarenlang werkzaam als vakdocent muziek in het basisonderwijs, bij de Muziekschool Twente en ze is dirigent bij drie gemengde koren en een vrouwenkamerkoor.

Nieuwe leden zijn welkom!
Het Reisopera Kinderkoor staat altijd op voor nieuwe leden! Lidmaatschap van het Reisopera Kinderkoor is gratis en nieuwe kinderen kunnen het hele jaar instromen.

De kinderen repeteren op woensdagmiddagen van 15.30 – 16.30 uur in de Performance Factory (Hoge Bothofstraat 43A) in Enschede.

Ouders en verzorgers die meer informatie willen of hun kind willen aanmelden kunnen contact opnemen met Iris de Vries (coördinator Kinderkoor).

Klik op de roze websitebutton voor informatie. 

Op zoek naar meer activiteiten? Kijk dan snel in onze Uitagenda

Nederlandse Reisopera

Postbus 1321

7500 BH Enschede

Openingstijden De kinderen repeteren op woensdagmiddagen van 15.30 – 16.30 uur
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Nederlandse Reisopera

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Bomvolle meivakantie

Want er zijn niet alleen een hoop leuke vakantie acties, maar het is ook nog eens pasen en koningsdag! Bezoek de grootste paasvuren, en kleur het weekend erna oranje met de leukste koningsdag vieringen!

Nieuwe Hotspotgids Twente

Joehoe! Hij is er weer, de Twentse hotspotgids. Vol met de leukste tips, handig om mee te nemen!

Een heerlijk dagje weg in Osnabrück!

Een ideale bestemming voor een city-trip met kids. Voor avontuur, ontspanning, lekker shoppen en andere bijzondere ontdekkingen. In deze blog tippen we je de leukste uitjes.

Twickel vlonderpad wandeling

Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief