Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Okids Avonturenclub

Iederen zaterdagochtend kun je gratis meedoen aan de Avonturenclub op het Hulsbeek!

Deze avontuurlijke dagen zijn voor alle Oldenzaalse basisschool kinderen. (adviesleeftijd 5-10 jaar) Kinderen bepalen samen met de vrijwilligers wat ze gaan doen. Kost een activiteit meer geld, dan kijken de vrijwilligers samen met de kinderen hoe er geld op te halen is. (bv. een financiële actie)

Natuurlijk is er niet voor iedere zaterdagochtend een bijzonder programma. Op deze dagen blijven de Buitenspeelochtenden op het Hulsbeek zoals ze zijn. Tijdens deze ochtenden kunnen er ook ideeën voorgesteld worden.

Er zijn geen verplichte kosten aan de Avonturenclub verbonden. Alle vrijwillige giften worden gebruikt voor toekomstige programma’s!

Meer weten over de activiteiten? Meer informatie en opgeven kan via de roze websitebutton.

Kijk voor meer leuke uitjes tijdens de kerstvakantie in onze uitagenda!

iedere zaterdagochtend op P1 van het Hulsbeek

OKids

Oude Almeloseweg 11

7576 PE Oldenzaal

Openingstijden 10:00-11:30
Prijs gratis. vrije gift welkom.
Mail direct

Mail direct naar OKids

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!

Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

De leukste buitenspeeltuinen van Twente

Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief