Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Okids Avonturenclub

Iederen zaterdagochtend kun je gratis meedoen aan de Avonturenclub op het Hulsbeek!

Deze avontuurlijke dagen zijn voor alle Oldenzaalse basisschool kinderen. (adviesleeftijd 5-10 jaar) Kinderen bepalen samen met de vrijwilligers wat ze gaan doen. Kost een activiteit meer geld, dan kijken de vrijwilligers samen met de kinderen hoe er geld op te halen is. (bv. een financiële actie)

Natuurlijk is er niet voor iedere zaterdagochtend een bijzonder programma. Op deze dagen blijven de Buitenspeelochtenden op het Hulsbeek zoals ze zijn. Tijdens deze ochtenden kunnen er ook ideeën voorgesteld worden.

Er zijn geen verplichte kosten aan de Avonturenclub verbonden. Alle vrijwillige giften worden gebruikt voor toekomstige programma’s!

Meer weten over de activiteiten? Meer informatie en opgeven kan via de roze websitebutton.

Kijk voor meer leuke uitjes tijdens de kerstvakantie in onze uitagenda!

iedere zaterdagochtend op P1 van het Hulsbeek

OKids

Oude Almeloseweg 11

7576 PE Oldenzaal

Openingstijden 10:00-11:30
Prijs gratis. vrije gift welkom.
Mail direct

Mail direct naar OKids

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Scouting clubs in Twente

Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief