Pannenkoekhoes De Stroper
Bij Pannenkoekenhoes De Stroper bakt de stroper de heerlijkste pannenkoeken speciaal voor jou!
Weet je wat de stroper het liefst eet? Pannenkoeken met stroop! Soms nodigt hij zijn dierenvrienden uit om mee te eten. Hij begin gewoon te bakken, dan ruiken de dieren in het bos vanzelf dat de pannenkoeken bijna klaar zijn. Ze rennen zo hard als ze kunnen naar zijn Pannenkoekhoes!
Kom jij ook een keer pannenkoeken eten?
Naast de heerlijke Hollandse pannenkoek maakt de stroper ook pannenkoeken die vrij zijn van gluten, koemelk en/of eieren. Maar ook volkorenpannenkoeken staan op het menu! Voor ieder wat wils dus!
Het pannenkoekenhoes is ook het startpunt van een gezellige wandelroute, de tocht van OERRR.
Kijk voor de uitgebreide menukaart op de website van het Pannenkoekhoes (via de roze button)!
Tip: je kunt hier ook leuke kinderfeestjes vieren zoals een kabouter, boswachter of heksen feestje!
Voor meer gezellige restaurantjes in en om De Lutte, Oldenzaal, Hengelo of Enschede kijk je in onze categorie Uiteten!
Pannenkoekhoes De Stroper
Bentheimerstraat 25
7587 ND De Lutte
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag van 10:00 uur tot 20.00 uur. Maandag gesloten.Prijs
Kinderpannenkoek naturel vanaf €4,25Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een echte Twentse voorjaarsvakantie
Met deze voorjaarsspecial heb je de vakantie zo gevuld. "Had ik dat nou maar eerder geweten" Schrijf je dan gewoon in voor onze maandelijkse nieuwsbrief . Altijd vol met de leukste kinderactiviteiten en tips. Zo, helemaal gratis, hoppa in je inbox. Zelfs geen bezorgkosten ;)
Lammetjesdagen in Twente!
In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?
Stapstenen wandeling Haaksbergen
Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.