GRIMM (8+)
Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix bij Schouwburg Hengelo!
Roodkapje, Assepoester, Doornroosje, Sneeuwwitje en haar zeven dwergen: ze komen allemaal voorbij in GRIMM. Deze fantasierijke collagevoorstelling voor jong en oud bewijst dat hiphop en ballet een gouden duo zijn.
De Junior Company en ISH Dance Collective brengen de bekendste sprookjes van de gebroeders Grimm samen in een energieke dansproductie waarin verschillende stijlen samenkomen. Na het grote succes van de eerste tournee is deze hitproductie van Marco Gerris en Ernst Meisner nu opnieuw te zien.
Meer info over deze voorstelling bij Meervaart vind je via de roze websitebutton!
Data:
- vrijdag 15 mei 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Schouwburg Hengelo
Beursstraat 44
7551 HV Hengelo
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
5 originele Moederdag verrassingen
Op moederdag moeten de moeders toch echt wel even extra in het zonnetje worden gezet. Naast een ontbijtje op bed, is een knutselwerk natuurlijk altijd leuk. Of wat dacht van deze ideetjes?
8x lieve knutsels voor moederdag
Het is bijna moederdag. Als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor iedereen die nog wel een paar leuke ideetjes kan gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete moederdag verrassingen.