Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Suus’ kinderfeestje

Verras al je vriendjes en vriendinnetjes met een kinderfeestje bij Suus' Fotosjop!

Bij binnenkomst staat ons team van meerdere fotografen al klaar. De jarige(n) mag plaats nemen op een mooie, versierde stoel die aan een feesttafel staat die plaats biedt aan 8 tot maximaal 16 kinderen. Wanneer er is plaatsgenomen door iedereen ga je de mee gebrachte taart/cake/muffins/etc. aansnijden en uitdelen en mag iedereen zijn eigen glaasje “tappen” met ranja. 

Als de lekkere dingen op zijn en de cadeautjes uitgepakt worden alle kids één voor één omgetoverd tot een waar fotomodel. Het haar en make-up wordt gedaan voordat jullie op de foto gaan. In tussentijd kan de rest van de groep aan de slag met het pimpen van een fotolijstje. Na de individuele portretten worden er ook nog groepsfoto’s gemaakt. 

Daarna is het natuurlijk tijd voor friet met iets lekkers. Vanaf 8 kinderen worden er uiteindelijk 100 foto’s gemaakt en verstuurd via wetransfer of gebrand op een DVD. Hier zitten ook sfeerbeelden bij. 

En er zijn nog meer mogelijkheden voor kinderfeestjes. Klik maar eens op de roze websitebutton!

We hebben nog meer leuke, originele kinderfeestjes voor je verzameld in Enschede, Hengelo, Oldenzaal en omgeving!

Suus' Fotosjop

Haverstraat 11

7573 GK Oldenzaal

Openingstijden In overleg
Mail direct

Mail direct naar Suus' Fotosjop

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Pony Plezier Partijtje

Een middag vol paarden, pony's en plezier! Het kinderfeestje voor paardenfans vier je bij de Meyboom.

Bioscoop feestje!

Gezellig met vriendjes en vriendinnetjes naar de film? Ga dan naar Kinepolis Enschede!

Reptielen feestje

Op dit kinderfeestje heb je wel hele speciale gasten: slangen, hagedissen en schildpadden!

Sieraden maken feestje

Onbeperkt sieraden maken met de leukste bedeltjes en kraaltjes. Op het atelier of aan huis.

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!

Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief