
Theetuin ik & mijn moeder
Kinder tea, lunch, thee & koffie met huisgemaakt gebak op een bijzonder plekje!
Op een prachtig plekje in het Wooldrikspark in Enschede, vind je Theetuin ik & mijn moeder. Een knus pandje op een idyllisch plekje. In de tuin zit zelfs nog een oude boomhut verscholen!
Binnen of in de gezellige serre met uniek gepimpte tafels kun je genieten van een verrukkelijke high tea. Maak samen met je kind(eren) een heerlijke wandeling door het park en ga daarna naar de theetuin om te genieten van een kopje thee en een zelfgemaakt gebakje!
Voor kleinere kinderen is er een speciale Kinder high tea (met cupcake versieren, ranja, chipjes, fruitspies, poffertjes, ijsje, snoepjes), iets grotere kinderen kunnen genieten van een Afternoon tea (2 hartige gerechtjes, scone, cake, 2 klein stukjes taart, fudge en vruchtensmoothie).
Tip: op woensdagmiddag kan op aanvraag voor kinderverjaardagen vanaf 7 jaar een echte ‘kinder high tea’ geserveerd worden. Voor meer informatie klik je door naar de website (via de roze button).
We hebben nog meer leuke koffie & thee adresjes voor je gevonden! Kijk hiervoor in onze categorie Uit Eten!
Theetuin ik & mijn moeder
Gronausestraat 12
7533 BN Enschede
Openingstijden
Woensdag, vrijdag en zaterdag: 12:00 - 18:00 uur
Zondag: 11:00 - 18:00 uur
(najaar/winter tot 17:00 uur)
Prijs
Kinder high tea: € 9,95, Afternoon tea: € 14,95 en High tea: € 19,95Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x thuis-uitjes voor kinderen
Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:
Waar is hier de ballenbak?
Bij ons momenteel de favoriete activiteit: de ballenbak. Maar ja, waar zitten die nou in Twente? Gelukkig zijn ze op meerdere plekken te vinden, en niet alleen in de overdekte speelparadijzen. We beginnen met de restaurants (lekker!), dan de kinderboerderijen (leuk!) en dan naar de indoor hallen (logisch!). Veel plezier!
Restaurants met indoor-speeltuin
Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!