Uitkijktorens in Twente
Beklim deze torens om van het uitzicht over Twente te genieten. Leuke activiteit, en gratis!
Voor deze view moet je wel wat doen, maar eenmaal boven is iedere trede het waard geweest.
De torens staan op mooie plekjes door heel Twente. In deze blog lees je precies waar. De bonus-tip onderaan is echt een pareltje!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Klimbos Rutbeek
Als Tarzan of Jane zwaaien en klimmen de kids (en jij!) aan een veilig touw van boom tot boom.
Germanentage in Park Kalkriese
De geschiedenis komt hier echt tot leven - bewonder de Romeinen en leef mee in hun kampement!
Podiumtijgers gezocht
De Reisopera zoekt enthousiaste kinderen voor meezingconcert 'Van Parijs tot Purmerend'.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.
Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!
Tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer een heleboel leuke tips verzameld. Ga er samen op uit en maak de mooiste herinneringen! Fijne Pinksteren!
14x gratis uitjes in Twente
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.