Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlot bouwen

Echte waterratten in huis? Ga als kinderfeestje vlot bouwen bij Vallei 53.

Niet bang voor natte voeten? Goed in knopen maken? Kom dan een vlot bouwen!

De kinderen werken samen als team. Eerst krijgen ze basis instructies over hoe je een vlot kunt bouwen. Daarna gaan ze zelf aan de slag. Als het vlot klaar is volgt natuurlijk de grote proef: het zelfgebouwde vlot uitproberen. Blijven de voetjes droog, blijven ze drijven? (Zwemdiploma en zwemvest verplicht)

Een supercool kinderfeestje waar nog wekenlang over nagepraat wordt? Bij Vallei53 (voorheen Skicentrum Moser) bent u aan het juiste adres!

Tip: ook leuk in combinatie met tubing!

Tip: toch op zoek naar iets minder actie? In onze kinderfeestjes categorie is nog meer keuze!

Vallei53

Blikkersmaatweg 15

7546 RJ Enschede

Openingstijden zie website (april t/m oktober)
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Vallei53

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x Zomervakantie-uitjes door heel Nederland

Zomervakantie! Wij hebben 24 extra leuke uitjes door het hele land voor je verzameld. Voor als je een keer een dagje verder weg wilt. Of op vakantie bent in eigen land. Met deze tips vliegen de zes weken schoolvakantie voorbij!

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

Alles voor een heerlijke zomervakantie met kids in Twente!

Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief