Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlot bouwen

Echte waterratten in huis? Ga als kinderfeestje vlot bouwen bij Vallei 53.

Niet bang voor natte voeten? Goed in knopen maken? Kom dan een vlot bouwen!

De kinderen werken samen als team. Eerst krijgen ze basis instructies over hoe je een vlot kunt bouwen. Daarna gaan ze zelf aan de slag. Als het vlot klaar is volgt natuurlijk de grote proef: het zelfgebouwde vlot uitproberen. Blijven de voetjes droog, blijven ze drijven? (Zwemdiploma en zwemvest verplicht)

Een supercool kinderfeestje waar nog wekenlang over nagepraat wordt? Bij Vallei53 (voorheen Skicentrum Moser) bent u aan het juiste adres!

Tip: ook leuk in combinatie met tubing!

Tip: toch op zoek naar iets minder actie? In onze kinderfeestjes categorie is nog meer keuze!

Vallei53

Blikkersmaatweg 15

7546 RJ Enschede

Openingstijden zie website (april t/m oktober)
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Vallei53

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Restaurants met indoor-speeltuin

Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

50 dingen die je thuis kunt doen met kids

Zit je even thuis? Wij verzamelden wel 50 leuke tips en ideeën om binnenshuis met kinderen te doen.

De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!

Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief