
Winter Doedag Scharrelkids
Speel en leer tijdens deze gezellige buitendag bij het Arboretum
Wat eet een uil eigenlijk? En hoe overwinteren planten? Dit en nog veel meer valt vandaag te ontdekken. (groot) Ouders blijven er vandaag gezellig bij. De vogel-kijkhut is ook open, wie ziet er als eerste de Twentse Spreeuw-meeuw ;)?
Ook kun je een sporenwandeling doen, de bijenstal is open en ga je vogelvoer knutselen. Wel even opgeven van te voren, dat kan via de roze website button.
zondag 26 januari

Lees ook onze blog: 7x favoriete speelbossen in Twente
Heb jij echte buitenkinderen? De natuur in Twente is zo mooi! Dus hup... klimschoenen aan, kinderen mee en bezoek een van deze fijne speelbossen of natuurspeeltuinen in Twente.
Lees verder Lees verderArboretum Poortbulten
Lossersestraat 68
7587 PZ De Lutte
Openingstijden
10:00-13:00Prijs
gratis, vrije gift
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente
Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
6x terras met speeltuin
In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!