
Creatief kinderfeestje
Wil jij een leuk én creatief kinderfeestje? Dan ben je bij Woon en Styling aan het juiste adres.
Tijdens dit kinderfeestje bij Woon en Styling ga je aan de slag met steigerhout!
Na het uitpakken van de cadeautjes aan een feestelijk versierde tafel, onder het genot van ranja met een grote koek, maakt iedereen een steigenhouten bordje met hierop de naam. Deze wordt vervolgens mooi versierd met glitters en lint.
Afhankelijk van de resterende tijd wordt er nog een potje bingo gespeeld met 3 kleine prijsjes, of iedereen krijgt een bellenblaas. In overleg en tegen meerprijs zijn er ook andere nevenactiviteiten mogelijk. Denk aan een heerlijke lunch met belegde broodjes, een kinder hightea, schminken, make-up of nagels lakken.
Zelf een leuk idee? In overleg is er veel mogelijk!
In de ruimte staat een grote legotafel, kleur/tekenspullen en een megagroot krijtbord. Dus voor de kinderen die zich toch nog even vervelen is er ook genoeg te doen.
Het kinderfeestje duurt ongeveer 2 uur.
Klik via de roze websitebutton door naar de site van Woon en Styling.
Voor meer creatieve kinderfeestjes kun je terecht op onze kinderfeestjes pagina.
Woon en Styling
Hanzestraat 12
7622 AX Borne
Openingstijden
In overlegPrijs
Vanaf € 10,- per kind (min. 5 en max. 10 kinderen)Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
10x Creepy Halloween snacks
In het thema, maar niet echt eng. Vooral lekker, én heel gezellig om samen te maken!