Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Peuters in het Wild

Gepubliceerd op 29 mei 2024

Vandaag ben ik met mama naar Peuters in het Wild geweest in het Griftpark.

Peuters in het Wild
Vandaag ben ik met mama naar Peuters in het Wild geweest in het Griftpark. Nina zagen we al snel, want haar mondharmonica muziek viel op tussen de koeien, kippen en geiten in het park!

We waren met ongeveer 8 kindjes. De meesten waren net als ik 2 jaar of 3 jaar. Nina vertelde ons eerst een mooi verhaal over een regenboog die door de klappen van het onweer uit elkaar gevallen was. Wat overbleef van de regenboog waren allemaal gekleurde steentjes. We kregen allemaal zo’n steentje en Nina vroeg ons om op zoek te gaan naar dingen in het park die dezelfde kleur hadden als het steentje. Mijn steentje was oranje. Dat was niet zo moeilijk. Ik heb samen met mama hele mooie blaadjes en steentjes gevonden. Van al deze dingen hebben we daarna een mooie regenboog gemaakt. Tijdens de wandeling door het park zong Nina mooie liedjes. Op een grote paddenstoel rood met witte stippen, vond ik het leukste!

We kregen aan het eind lekkere limonade met fruit en een rijstewafel als beloning voor al ons werk. Daarna kon je samen met Nina nog knutselen met herfstblaadjes, maar dat heb ik niet meer gedaan. Ik wilde ook nog zo graag even bij de geiten en de koeien kijken. Mama, Nina is leuk!

Over Peuters in het Wild
Kinderen houden van lekker buiten zijn samen met papa of mama. En helemaal als het met andere kinderen is. Maar niet iedereen weet wat je allemaal met je peuter kunt doen in de natuur. Doe daarom eens mee met Peuters in het Wild Deze link opent in een nieuwe tab!

Wat kun je verwachten? Een peuterochtend waarin de natuurbegeleider jullie leuke natuurweetjes leert en opdrachtjes met ‘attributen’ in de natuur geeft.

tekst: Rolinda Vaane

Lees ook:

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen!

Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

Meer inspiratie

De barons beestenboel

Help bij deze leuke speurtocht de baron van Kasteel de Haar om alle ontsnapte dieren te terug te vinden!

Meivakantie in het UMU

Tijdens de meivakantie is er weer van alles te ontdekken in het UMU!

Vakantie in het Rijksmuseum

Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!

Op ontdekking bij het NMM

Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?

Toffe Tube-acties

Let op, reserveer tijdig. Individueel tuben bij Skipiste Nieuwegein, een superleuke activiteit!

Nieuwe films bij Pathé

Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Vakantie op het forteiland!

Beleef deze meivakantie een dag vol avontuur, ontdekking en Minecraft op GeoFort!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief