
Jippiebeurs
Kom je ook langs in Zeist om mooie tweedehands merkkleding voor je kids te kopen?
De Jippiebeurs is al jarenlang een unieke kledingbeurs in Zeist met kopers uit de hele regio Utrecht en daarbuiten. Hier vind je mooie tweedehands kinderkleding tegen een goede prijs (o.a. Scotch R’belle, Vingino en Retour). Een ideale plek om leuke kinderkleding (maat 80 t/m 176) voor het nieuwe seizoen te scoren.
Wil je zelf ook gebruikte kinderkleren aanleveren om te verkopen? Dat kan!
Klik voor meer info over deze leuke kledingmarkt voor merkkleding door naar de site van de Jippiebeurs via de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!
De barons beestenboel
Help bij deze leuke speurtocht de baron van Kasteel de Haar om alle ontsnapte dieren te terug te vinden!
Vakantie op het forteiland!
Beleef deze meivakantie een dag vol avontuur, ontdekking en Minecraft op GeoFort!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen!
Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!