Vakantie sportdagen
Apetoffe sportdag(en) bij Monkey Moves. Vol met nieuwe sporten en spelen!
Monkey Moves biedt niet alleen apetoffe sportlessen aan, maar organiseert ook sportdagen in alle vakanties.
De multi sportkampen en sportdagen zijn altijd een groot succes, of kinderen van nature nu heel sportief zijn of iets minder. Iedereen beweegt op zijn eigen manier en met het thema van de sportdagen beleeft iedereen het ook op zijn eigen manier!
Tijdens de sportdag gaan de kinderen op jungle avontuur, ontdekken ze superveel nieuwe sporten én leren ze apetoffe vaardigheden. Verder hebben ze veel lol met hun nieuwe vriendjes en vriendinnetjes.
Een lidmaatschap bij Monkey Moves is niet nodig, zowel niet bij het kamp als de sportdagen.
Benieuwd naar meer info over de sportdagen? Kik dan snel door naar de site van Monkey Moves via de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
BaseCamp & Next Level Programmeerkamp | 7 t/m 12 jr
Uniek zomerkamp programmeren en websites ontwerpen bij De Programmeerschool. Ieder jaar een groot succes!
Bobo vakantiedagen in Utrecht
Bobo komt in de zomervakantie weer naar Utrecht, check de leuke vakantiedagen!
LEGO® zomerkampen
Nu opgeven voor de leuke kampen van e2 Young Engineers Utrecht in de zomervakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!