Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kleuterbios Kinepolis

Een onvergetelijke bioscoopervaring bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht voor de allerjongste filmhelden!

Speciaal voor de allerkleinste bezoekers wordt er iedere zondag een Kleuterbios georganiseerd. De hele bioscoopbeleving is ingericht op de jonge bezoeker; het geluid wordt ietsje gedempt en het zaallicht blijft gedeeltelijk aan. Een superleuk uitje!

Wil je weten welke film er deze zondag draait? Klik dan via de roze button door naar de site.

Na de film is er voor elke filmheld een echt filmdiploma!

Bereikbaarheid
De bioscoop is makkelijk bereikbaar en ligt vlak naast het station. Wist je dat er voor bezoekers van Kinepolis Jaarbeurs Utrecht een speciale parkeerregeling van toepassing is? Als je lekker in de buurt woont is de fiets natuurlijk een hele fijne optie!

Klik op de roze button voor meer info over de Kleuterbios bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht!

Kinepolis Jaarbeurs Utrecht

Jaarbeursboulevard 300

3521 BC Utrecht

Toon op kaart

Meer inspiratie

Dichtbij Tanja

Kom oog in oog met Tanja, het beroemdste nijlpaard van Amsterdam!

Yanasei (6+)

Bewonder een kleurrijke dansvoorstelling als overgangsritueel naar het hiernamaals tijdens Herfststukjes!

Herfstvakantie in het UMU

Tijdens de vakantie is er weer van alles te ontdekken in het Universiteitsmuseum Utrecht!

Nieuw in het Zaans Museum

Bewonder de tentoonstelling 'Polderen, zet het land naar je hand' en bouw je eigen polder!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Avontuurlijk jeugdtheater

In de herfstvakantie is het weer tijd voor festival Herfststukjes! De mooiste jeugdvoorstellingen vol met humor, fantasie, muziek en dans komen voorbij. Herfststukjes is een samenwerking van acht theaters in Amersfoort, Houten en Utrecht. Hieronder vind je een kleine greep uit de voorstellingen die te zien zijn. Veel plezier!

De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht

Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.

Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht

Het is (bijna) herfstvakantie 2025 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.

Vooral te kort: Yanasei kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling die ook geschikt is voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen. | Op de laatste dag van deze herfstvakantie (2025) is de voorstelling weer te zien in Utrecht!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief