’t Schilderskwartier
Ontdek de speeltoestellen en de zwembaden bij Speeltuin 't Schilderskwartier!
Heeft je kind even veel energie over? Bij Speeltuin ’t Schilderskwartier kunnen kinderen zich een hele dag vermaken. De schommels, draaimolen en speelgoed zorgen voor een fijne dag spelen.
Als het warm weer is mag men ook gebruik maken van het zwembad. Voor de allerkleinste is er zelfs een pierenbad. Al dan niet voorzien van wat lekkers in de zin van een ijsje of een zakje chips kan de speelmiddag niet meer stuk!
Handig! Op het terrein is ook sanitair aanwezig.
Klik voor meer info over de speeltuin op de roze button!
Speeltuin het Schilderskwartier
Pieter de Hooghstraat 20
3601 EJ Maarssen
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Paasbrunch op het fort
Vier Pasen met een kindvriendelijke brunch en paasactiviteiten op Fort de Gagel!
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.