Muziqu
Leuke en uitdagende muzieklessen voor alle kinderen van 4 tot 12 jaar.
Houdt jouw kind ook zo van muziek? En kan je kind wel een uitdaging gebruiken? Ontdek de muziekprogramma’s van Muziqu! Leer al op 5-jarige leeftijd een instrument bespelen in de cursus ‘Muziqu voor Kleuters’, ontdek je stem bij het kinderkoor de ‘Muziqu Zangclub’ of maak je eigen composities bij de ‘Muziqu Makersclub’.
MUZIQU VOOR KLEUTERS | 4 – 6 JAAR
In een grote groep leren kinderen samen nieuwe liedjes zingen. Spelenderwijs ontwikkelen ze hun muzikale vaardigheden en stappen ze in de wereld van de muziek.
In kleine groepjes gaan kinderen met de liedjes aan de slag tijdens de instrumentale les, keuze uit: viool, cello, piano, slagwerk en blokfluit. De liedjes die de kinderen in de grote groep hebben geleerd, klinken nu op hun eigen instrument.
Samen muziek maken is het allerleukst. Bij Muziqu voor Kleuters spelen kinderen met elkaar, met de docenten en met de ouders. Tijdens de grote groepslessen is er een live docentenband die alle liedjes begeleidt. Ook de ouders zijn er bij en doen vaak mee.
Bij Muziqu voor Kleuters…
,,komen jonge kinderen in aanraking met een creatieve muziekwereld waarin fantasie, verbondenheid en plezier de toon zetten.”
MUZIQU ZANGCLUB | 7 – 12 JAAR
De zangclub is een energieke en creatieve plek waar kinderen uitgedaagd worden om meerstemmige liedjes te zingen, uit te blinken in een solo en samen toe te werken naar een prachtige presentatie. Een vrolijk kinderkoor voor alle kinderen tussen 7 en 12 jaar die houden van zingen en daar steeds beter in willen worden.
MUZIQU MAKERSCLUB | 7 – 12 JAAR
Voor kinderen die vol met creatieve ideeën zitten en graag zelf nieuwe, te gekke en swingende composities willen maken.
Meer weten?
Klinkt dit je als muziek in de oren? Klik dan op de roze button voor meer informatie.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Utrecht! Schrijf je vast in voor een proefles
PANASJ hockey
Kom kennismaken met hockey bij PANASJ: voor kids van 3 tot 7 jaar!
Junior Tigers Kidsclub
Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.