Kinderboerderij de Vliert
Ontmoet de konijnen, geiten, schapen, hamsters, cavia's en kalveren bij Kinderboerderij de Vliert!
Sinds 1973 is Kinderboerderij de Vliert uitgegroeid van een bouwval tot een mooie locatie met allerlei (dieren)verblijven, een educatief centrum en een prachtige speeltuin!
Op de kinderboerderij lopen konijnen, geiten, schapen, hamsters, cavia’s, kippen, kalveren en meer dieren rond! Soms komt er zelfs eentje op de boerderij logeren! Bijna alle dieren zijn bij vrij benaderbaar, wat betekent dat er weinig tot geen dieren achter slot en grendel zitten. Geef ze dus vooral een aai over hun bol.
Regelmatig worden op en door de boerderij workshops en activiteiten georganiseerd, zoals het bekende schapenscheerfeest!
Handig! De boerderij heeft een eigen parkeergelegenheid, is voor een groot deel voor mindervaliden toegankelijk en heeft tevens een aangepast toilet.
Klik voor meer info over Kinderboerderij de Vliert op de roze button!
Kinderboerderij de Vliert
Droogoven 1
3961 EW Wijk bij Duurstede
Openingstijden
Elke dag geopendToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Naar Kinepolis in de meivakantie!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Utrecht tijdens de meivakantie?
Kijkgeluiden (7+)
Ga je mee op een ontdekkingsreis door een elektronische wildernis in TivoliVredenburg?
Romeins plezier langs de Limes
Meivakantie 2026: neem een duik in de geschiedenis, avontuur wacht in Museum Hoge Woerd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
25x leuke meivakantie-uitjes voor kinderen op een rijtje in regio Utrecht!
Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier ons overzicht met tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!