Mevrouw Peer
Van seinhuis tot horecazaak: ontdek dit heerlijke plekje met aangelegen speeltuin!
Een aantal jaar geleden opende aan de Weerdsluis de sfeervolle horecazaak Meneer Peer. Een paar jaar later viel zijn oog op een nieuw pand aan de Eykmanlaan: Mevrouw Peer.
Het seinhuis in Utrecht is ooit gebouwd om het treinverkeer in goede banen te leiden, maar bleek eind vorige eeuw niet meer nodig. Het complex werd omgebouwd tot een plekje waar je nu kunt genieten van lekkere drankjes en hapjes.
Mevrouw Peer serveert vers belegde broodjes, huisgemaakte taarten, overheerlijke sappen en uitgebreide borrelplateaus! Het restaurant is dan ook een fijne plek voor ontbijt, lunch en borrel. En ook aan de kinderen is gedacht met een broodje pindakaas, een fruithapje en lekkere limonade op het menu.
Naast Mevrouw Peer ligt Speeltuin de Pan waar kinderen tegen een klein bedrag de schommels, een draaimolen, loopauto’s en klimtoestellen kunnen verkennen. Hoe fijn als je als ouder rustig kunt blijven genieten op het terras!
Klik voor meer info over dit fijne kindvriendelijke plekje aan de Eykmanlaan en Speeltuin de Pan op de roze button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht
Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.