
De Boekenhoek
Luister naar de mooiste kinderverhalen voorgelezen door Herke en Emma in De Boekenhoek
De Boekenhoek is de plek voor iedereen die van prentenboeken houdt. Herke en haar eekhoorn Emma lezen prentenboeken voor uit Herke’s collectie. Zo kunnen kinderen enthousiast worden van, of wegdromen bij een leuk, spannend of lief verhaal.
Zet je oren open en laat je verwonderen door de leukste, gekste en grappigste avonturen uit de kinderboeken!
Klik via de roze button door naar de site om te zien om te zien welke voorleesvideo’s er allemaal zijn.
Meer inspiratie


Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in en om Utrecht
Muzikaal avontuur
Nieuw! Museum Speelklok heeft een toffe Roblox game gelanceerd en wij hebben 'm getest.
Heksje Mimi en de Kabouter
Nieuw bij het Waterliniemuseum. Laat je bij deze peuter expo meenemen naar het magische bos!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug
Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!
Racend het (levens)jaar uit!
Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!
Van speelklok tot Roblox
Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!