
Buitenbanjers
Banjer door de natuur en ontdek wat er allemaal te beleven is op Landgoed Bredius in Woerden!
De Buitenbanjers is een jeugdnatuurgroep voor jongens en meisjes van 7 t/m 12 jaar. Iedere maand organiseren zij activiteiten in en rond de natuur. Bij mooi en droog weer trekken de kids de natuur in en bij regen blijven de banjers binnen in de Brediusschuur.
Maak je eigen bijenhotel of speur naar sporen van dieren in het bos. Ben jij stoer genoeg? Ga dan lekker ravotten in het bos of leer hoe je wilgen moet zagen.
Wil jij ook een buitenbanjer worden? Breng dan eens een bezoek aan Landgoed Bredius en doe lekkker mee in de natuur.
Tip! Vergeet niet om je van tevoren aan te melden.
Klik voor meer info op de roze button!
Landgoed Bredius
Kievitstraat 42
3443 BG Woerden
Openingstijden
Iedere eerste zaterdag van de maand, van 10.00 tot 12.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie

Korting

De Parade 2025
Ook dit jaar strijkt het reizende theaterfestival de Parade neer in Utrecht. Altijd een feestje!
Genieten bij Down Under
Lekker luieren aan het strand, zwemmen, watersporten, spelen, horeca en meer!
Familiefestival Buitengeluk
Dit wil je niet missen: het allereerste Buitengeluk Festival bij Buitengoed de Boomgaard.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Hoera, zomervakantie 2025! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!
Heerlijk buiten zwemmen in zwembaden én natuurwater!
Een kindvriendelijk buitenzwembad of prachtig natuurwater: in en om Utrecht vind je veel fijne zwemplekken om met de kinderen naartoe te gaan! Wij hebben de leukste openluchtbaden en natuurzwemplekjes vast voor je op een rijtje gezet. Veel spetter en spatter plezier!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!