Moestuin Utrecht
Kom eens langs bij De Moestuin, deze mooie plek is een bezoekje zeker waard!
Naast de prachtige tuin, is er in deze stadskwekerij een kruidentuin, een bijenstal en een grote kweekkas. Op de grote tuinderij worden zo’n 60 verschillende (oude en bijzondere) gewassen geteeld, die deels worden verkocht in de aangrenzende Moestuinwinkel, en worden verwerkt in het Lunchcafé en de feestlocatie De Oranjerie!
Voor de kinderen is er een speeltuin en dierenweide. In de dierenweide vind je kippen, konijnen, minivarkentjes en geiten. Alle dieren mag je aaien!
Ben je jarig, of is er iets anders te vieren? Ook dan ben je van harte welkom bij De Moestuin.
Klik voor meer informatie op de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Proefles Theaterschool Utrecht
Laat kinderen groeien met theater bij Theaterschool Utrecht. Al voor kinderen vanaf 2 jaar!
Kinderboekenweek!
Mis het niet, er is zo veel leuks te doen op alle locaties van Bibliotheek Utrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Wat groeit er allemaal in Utrecht? Meer dan je misschien denkt! In september staan verschillende locaties van Utrecht Natuurlijk volop in het teken van oogsten, proeven, ontdekken en vieren. Op stadsboerderijen Koppelsteede, Steede Hoge Woerd, Griftsteede en Stadstuin Zuilen vieren ze zondag 13 en 20 september de oogst van Utrecht voor jong en oud.
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!