Honswijkerplas
In en om dit zwemwater (in de uiterwaarden van de Lek) is het super fijn vertoeven!
De Honswijkerplas vind je in Tull en ’t Waal. Er zijn picknickweides, diverse speeltoestellen en ruime zandstranden. Een heerlijk plekje om met je kinderen naartoe te gaan!
De plas is vrij toegankelijk en (niet geheel onbelangrijk!) er staat een toiletunit.
Veel zwemplezier bij de Honswijkerplas!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.
Pathé Kids Festival
Bezoek deze zomer Pathé Utrecht Leidsche Rijn en maak kans op één minuut gratis shoppen bij Intertoys!
Nationaal Militair Museum
Ontdek de wereld van de krijgsmacht in het Nationaal Militair Museum in Soesterberg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!