Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Zeemeeuw Muiderberg

Lekker eten en drinken aan het water bij paviljoen De Zeemeeuw in Muiderberg.

Een heerlijke plek om te zwemmen en lekker af te koelen tijdens warme dagen. De kids vermaken zich in het zwemgedeelte, op het zand strandje of bij de speeltoestellen.

Eetgelegenheid en strandpaviljoen “De Zeemeeuw”, gelegen op het strand van Muiderberg, is één van de oudste strandpaviljoens van Nederland. Het restaurant, met een prachtig vergezicht over het IJsselmeer, heeft binnen 60 zitplaatsen en buiten aanzienlijk meer. Voor kinderen een ideale plek om te spelen in de speeltuin, en om zandkastelen te bouwen op het strand.

Strandbedje huren
Je kunt hier strandbedjes huren voor € 7,50. Lekker op een ligbedje met je voeten in het zand en met uitkijk op het water! Ook hebben ze strand speelsetjes te huur, dus geen paniek als je het vergeten bent 😉 Vraag er gerust naar!

De zitplaatsen buiten zijn verdeeld over verschillende terrassen. Hier kun je lekker eten voor zowel de lunch als diner. Er is keuze uit veel salades en ze schenken heerlijke wijnen.

De Zeemeeuw

Zeeweg 1a

1399 GP Muiderberg

Openingstijden Iedere dag open vanaf 10 uur
Mail direct

Mail direct naar De Zeemeeuw

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kom je ook Buurten?

Dit restaurant in de oude sojafabriek is ideaal om met je kids naartoe te gaan. Fijne kinderhoek!

Buitengoed de Boomgaard

Plof zorgeloos neer op het groene terras van dit fantastische kidsparadijs!

Moederdagbrunch

Vier Moederdag met een gezellige brunch op Fort de Gagel!

Koetshuis Beerschoten

Uitrusten met wat lekkers na een wandeling? Midden in het bos vind je Koetshuis Beerschoten!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen!

Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief