Je verjaardag in ’t NMM
Een stoer verjaardagsfeestje in het Nationaal Militair Museum! Voor 5 t/m 12 jaar.
Een stoer verjaardagsfeestje in het Nationaal Militair Museum! Voor 5 t/m 12 jaar.
Voor kinderen van 5 t/m 7 jaar is er een spannend en avontuurlijk feestje: Kraak de kluis van de Kolonel! Ga zelf op avontuur in het museum met behulp van een camouflagetas waarin opdrachten en stickers zitten. Met de stoere camouflagepet op kom je direct in de juiste stemming. Aan het eind van feestje wacht er een leuke verrassing!
Ben je tussen de 8 en 12 jaar, dan kun je met je verjaardagspartijtje meedoen aan Missie NMM! Ga op missie door het museum en kraak de code. Lopen jullie het museum uit met stoere dogtags die je verdient als je de code hebt geraden?
Uiteraard kun je jouw feestje combineren met een bezoekje aan het museum zelf (niet inbegrepen bij het feestje).
Ook kunnen alle kinderfeestjes in het Nationaal Militair Museum worden geboekt in combinatie met taart en limonade en/of frietjes met limonade in het restaurant.
Klik door naar de site via de roze button voor meer info over de stoere verjaardagsfeestjes van het NMM!
Nationaal Militiar Museum
Verlengde Paltzerweg 1
3768 MX Soest
Prijs
Kijk voor de actuele prijs op de website van het NMMToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Feestje freerunnen
Geweldig feestje bij JUMP freerun in Woerden. Bekijk te gekke freeruntrics en leer ze ook zelf!
Bodyboarden, cool!
Op zoek naar een supergaaf feestje? Bij Down Under kun je overdekt bodyboarden!
TeamSport E-karting!
Beleef een compleet feestje rond de multilevel E-kartbaan in The Wall Utrecht!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).
Getest door Kidsproof: nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Kidsproofblogger Anique en haar kinderen doken bij Het Klokkenhuis in de wereld van de tijd. Ze lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag!
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!