
Skateles, cool!
Iedereen kan leren skateboarden bij Skate Days! Groeps- en privélessen voor kids vanaf 6.
Skateboarden is een sport die fysiek en mentaal uitdagend is en doorzettingsvermogen vereist. Het is goed voor je conditie en zorgt ervoor dat je lekker in je vel zit. De heren achter Skate Days hebben jarenlange ervaring met skateboarden en lesgeven.
Tijdens de lessen ligt de nadruk op het aanleren van basisvaardigheden. Zodra de skater de baas over het skateboard is, maakt hij/zij de stap naar het zelfstandig leren skaten in een skatepark.
Skate Days biedt lessen skateboarden aan voor kinderen in Utrecht op woensdag en zaterdag. Ben je 6 jaar of ouder? Dan kun je meedoen! De lessen zijn geschikt voor alle niveaus.
Locaties
De lessen worden gegeven in skatepark Leidsche Rijn Centrum en in skatepark Ruigenhoek.
Tip: Elke schoolvakantie organiseert Skate Days een Skateweek waar ze op alle niveaus skateboardlessen aanbieden. Superleuk! Schrijf je in voor een dag of een hele week.
Klik door naar de site voor meer info. En check natuurlijk ook vast dit toffe filmpje.
Skate Days
De Vlasakkers
3452 LA Utrecht
Openingstijden
De lessen worden in series aangeboden. Klik door naar de website voor de actuele data.Meer inspiratie


Opstapcursus paardrijden
Paardenfan thuis? In september starten nieuwe cursussen bij Stal van Brenk. Dit is je kans!
Proefles bij Neoliet!
Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Volg een proefles. Klimmen kan al > 5 jaar!
JUMP freerun (6+)
Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Heerlijk buiten zwemmen in zwembaden én natuurwater!
Een kindvriendelijk buitenzwembad of prachtig natuurwater: in en om Utrecht vind je veel fijne zwemplekken om met de kinderen naartoe te gaan! Wij hebben de leukste openluchtbaden en natuurzwemplekjes vast voor je op een rijtje gezet. Veel spetter en spatter plezier!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!