Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sleeën in het park

Als er sneeuw ligt kun je heerlijk van de grote berg in het Griftpark zoefen. Durf je ook?

Een fijn plekje om te schaatsen of sleeën met kinderen. Groot genoeg om een rondje te kunnen schaatsen maar toch heel overzichtelijk. Er zijn meestal voldoende vrijwilligers die het schoon houden.

En als er sneeuw ligt kun je heerlijk van de heuvel in het Griftpark zoefen.
Op een slee of op een vuilniszak, glijden maar..!

Zin in een warm drankje? Ga even lekker opwarmen in het restaurantje Griftpark 1 dat ernaast te vinden is.

Sleeën in het Griftpark

Van Swindenstraat 129

3514 XR Utrecht

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Peuterochtend

Ouders met peuters opgelet: Kom in de ochtend en ontdek de toffe binnenspeeltuin met vette korting!

Central Park Festival

Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!

Muzikale vakantie

Klaar voor muzikale weetjes en activiteiten? Museum Speelklok is deze vakantie elke dag open!

Bounce Valley

In dit gigantische luchtkussenpark in Houten kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief