Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boswachterij Austerlitz

Staatbosbeheer neemt je vandaag mee in de geschiedenis van boswachterij Austerlitz.

In de voetsporen van Napoleon
Ken jij de geschiedenis van dit dorp? Het ontstond zo’n 200 jaar geleden toen de soldaten van Napoleon er hun legerkamp bouwden. Er was toen nog niet veel meer dan een uitgestrekte heidevlakte. De 20.000 soldaten lieten hun sporen na in het gebied en deze kun je nu nog op tal van plekken zien. Maar ook nadat de soldaten vetrokken waren, was het gebied volop in beweging. De heide werd omgevormd tot productiebos en er kwamen twee landgoederen. Het bos heeft daarna nog verschillende functies gehad. 
Tijdens de excursie ga je op zoek naar de sporen die de geschiedenis in het bos heeft achtergelaten. De wandeling start op de parkeerplaats van het Beauforthuis. De excursie duurt anderhalf á twee uur.
Klik voor meer info op de roze button hieronder!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Beauforthuis

Woudenbergseweg 70

3711 AB Austerlitz

Openingstijden Start om 14.00 uur op de parkeerplaats van het Beauforthuis, vooraf aanmelden niet nodig.
Prijs €2,50 voor kinderen en € 5,- voor volwassenen
Mail direct

Mail direct naar Beauforthuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meester Kikker (5+)

Een vrolijk en spannend kerstuitje vol geheimen en kikkers bij Stadsschouwburg Utrecht!

Internationaal Kamermuziekfestival Utrecht

Geniet samen van prachtige muziekvoorstellingen, een sfeervol uitje voor de hele familie!

Naar Disney On Ice!

Boek nu tickets voor de nieuwe, magische ijsshow in de kerstvakantie en maak onvergetelijke herinneringen

Jingle Bells (6+)

Dit feestelijke kerstconcert in TivoliVredeburg is leuk voor de hele familie!

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!

Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.

Meester Kikker in Stadsschouwburg Utrecht

Deze kerstvakantie geniet je met de hele familie van de musical Meester Kikker. Het wonderlijke verhaal van meester Frans die soms ineens in een kikker verandert. Meester Kikker is gebaseerd op het gelijknamige (verfilmde) boek van Paul van Loon.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >