Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Kwakel

Bij mooi weer is het hier helemaal een feestje! Je kunt dan ook in het buitenbad. Heerlijk die zomer!

Dit is echt een heerlijk zwembad om vrij te zwemmen. Kies tussen de verschillende binnenzwembaden of ga juist naar buiten! Er is binnen een recreatiebad met badje voor peuters en kleuters, het warmwaterbad en het mooie banenbad.
Wil je lekker even liggen in de zon? Dat kan op de mooie ligweide. Verder zijn er diverse hapjes en drankjes te verkrijgen als je hongerig bent geworden van al dat zwemmen.

Heerlijk toeven hier!

Kinderen zonder A-diploma én kinderen tot en met 8 jaar die wel in het bezit zijn van een A-diploma, krijgen alleen toegang tot het zwembad onder begeleiding van een ouder.
Let op! Zwemvleugels zijn verplicht voor alle kinderen zonder zwemdiploma.
Klik voor meer info over zwembad De Kwakel op de roze button hieronder.

Zwembad De Kwakel

Paranadreef 10

3563 AX Utrecht

Openingstijden Klik op de roze button voor een compleet overzicht van de openingstijden en het programma.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Kwakel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Central Park Festival

Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!

Fonteyn Festival

Tijdens dit festival (8 t/m 10 mei 2026) is er voor het hele gezin van alles te beleven!

KennisKnetters (8+)

Ontdek de antwoorden op belangrijke vragen tijdens dit wetenschapsfestival in TivoliVredenburg!

Weekend van het Verdedigingserfgoed

Volop spannende excursies, ravotten in de natuur, museumbezoek en genieten van lekker eten & drinken!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief