Zwemmen in Dijnselburg
In dit mooie zwembad in Zeist zijn in de meivakantie extra activiteiten zoals een hindernisbaan..!
Waterratten opgelet! In de meivakantie is het extra leuk in zwembad Dijnselburg. In het zwembad ligt een grote hindernisbaan. Kun jij hier overheen lopen zonder in het water te vallen? Of ga jij liever van de 70 meter lange glijbaan?
Zowel kleine als grotere kinderen kunnen zich hier prima vermaken!
Klik voor meer info op de roze button hieronder.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Zwembad Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 8
3705 GK Zeist
Openingstijden
Extra mogelijkheden om vrij te zwemmen. Klik op de roze button voor het rooster in de vakantie.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Loulou & Lou en de Swingende Sinterklaasband (2+)
Te zien in TivoliVredenburg: Sinterklaashits in alle muziekstijlen!
Spelletjesfans opgelet!
Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht op 8 en 9 november
Bekijk
10 Jaar GeoCraft!
Kom bouwen en vieren tijdens GeoCraft Summit: het nationale Minecraft event op GeoFort!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht
Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.