Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles bij Frans Heus

Leer bij deze zwemschool op een veilige en leuke manier zwemmen en haal je zwemdiploma's!

De lessen van de zwemschool Frans Heus worden gegeven in zwembad De Krommerijn in Utrecht-Oost.

Je kunt hier zwemlessen volgen op de woensdag- en zaterdagmiddag. Bij het ABC zwemtraject leren kinderen de vier zwemslagen: enkelvoudige rugslag, schoolslag, borstcrawl en rugcrawl.

Dit doen ze door middel van allerlei leuke oefeningen in het water. De lessen voor het A-zwemdiploma zijn 2 keer in de week en duren 40 minuten. Wil je nog beter leren zwemmen en ga je voor je B of C diploma dan duren de lessen een uur.

Ouders mogen altijd blijven kijken tijdens de zwemlessen!

Klik voor meer info over zwemmen bij zwemschool Frans Heus op de roze button.
 
Wil je meer weten over zwemlessen in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met alle zwemlessen in Utrecht.

Frans Heus zwemschool

Weg naar Rhijnauwen 3

3584 AD Utrecht

Openingstijden Woensdag- en zaterdagmiddag.
Prijs 10 lessen: € 25
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Utrecht

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

PANASJ hockey

Kom kennismaken met hockey – voor kids van 3 tot 7 jaar!

Kookworkshop voor kids

Tijdens de workshops bij De Moestuin maken kleine chefs kennis met nieuwe producten en kooktechnieken!

Junior Tigers Kidsclub

Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!

Proefles bij Neoliet!

Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Volg een proefles. Klimmen kan al > 5 jaar!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Plus een mooie Kidsproofkorting!

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief