Een ijsje eten
Bij ijssalon Roberto Gelato kun je een heerlijk ijsje eten in diverse smaken. Ook glutenvrije hoorntjes.
Deze ijssalon is een echte favoriet bij de Utrechters. Elk jaar bij lekker weer staan er weer genoeg mensen te trappelen om een ijsje bij Roberto Gelato.
Naast de vele smaken die er al zijn probeert Roberto elke week weer een andere smaak te bedenken. Benieuwd naar alle smaken? Kom dan eens langs!
Klik voor meer info over Roberto Gelato op de roze button hieronder.
Wil je meer weten over ijssalons in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met Italiaanse ijssalons in Utrecht.
Roberto Gelato
Poortstraat 93
3572 HG Utrecht
Openingstijden
Van maart tot oktober iedere dag van 12 tot 22 uur.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
Nationale Voorleesdagen bij de Bieb
Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!