Speeltuin De Albatros
Speeltuin De Albatros in Vleuterweide is leuk voor kids tussen de 4 en 12 jaar.
Je kunt bij Speeltuin De Albatros echt van alles doen, zo zijn er leuke speeltoestellen zoals een glijbaan en een piratenschip. En bij lekker weer kun je spelen op het strandje en in het speelwater! Er is ook een grote binnenruimte. Kom dus ook gerust als het regent, want binnen is er genoeg te doen!
Klik voor meer info over deze leuke speeltuin op de roze button hieronder. De speeltuin is overigens niet af te huren voor feestjes, maar je bent wel welkom om er met je feestje naartoe te komen! De exacte spelregels kun je hier vinden.
Wil je meer informatie over andere speeltuinen in Utrecht? Kijk dan op onze website voor een uitgebreid overzicht van alle speeltuinen in Utrecht.
Speeltuin De Albatros
IJzervarensingel 12
3452 KH Utrecht
Openingstijden
Een deel van de speeltuin is openbaar en altijd toegankelijk. Klik op de roze button voor de actuele openingstijden voor het deel van de speeltuin met o.a. de loopbrug over het water, het strandje, en de binnenruimte.Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!
Paasbrunch op het fort
Vier Pasen met een kindvriendelijke brunch en paasactiviteiten op Fort de Gagel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?