Spelen bij de Torteltuin
De Torteltuin is een van de mooiste speeltuinen in Utrecht voor kinderen tot 7 jaar!
Deze speeltuin is mooi gelegen aan de rand van het Griftpark en is echt heel gezellig. Er zijn leuke speeltoestellen en er is veel speelgoed om mee te spelen. Favoriet is de supergave boomhut. Dus houd jij van klimmen? Kom dan snel spelen bij de Torteltuin!
Het is heel fijn dat de speeltuin overzichtelijk is, zo kun je je kinderen goed in de gaten houden terwijl je zelf van een lekker kopje koffie of thee geniet. De tosti’s en het vers gesneden fruit maken het helemaal af!
Klik voor meer info over de Torteltuin op de roze button!
Wil je meer weten over andere speeltuinen? Kijk dan op ons overzicht met alle speelplekken in Utrecht.
Torteltuin
Kwartelstraat 68
3514 EX Utrecht
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de website.
Prijs
Toegang € 1 pp. Jaarkaart voor het hele gezin, van april t/m april: € 25Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026
Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!