
Judo bij Erik Verlaan Sport
Ben jij een echte judoka? Bij Erik Verlaan Sport ben jij al welkom vanaf 2 jaar oud!
Judo is als sport bij uitstek geschikt voor opgroeiende kinderen. Judo bevordert het zelfvertrouwen en leert kinderen om respectvol met elkaar om te gaan. Bovendien stimuleert het de motorische ontwikkeling van een kind.
In de judolessen van Erik Verlaan Sport staat persoonlijke aandacht centraal. De judoleraren richten zich natuurlijk vooral op de judo-ontwikkeling van een kind, maar ze beseffen dat de ouders hier natuurlijk ook een belangrijke rol in spelen. Voorafgaand en na de les staan de judoleraren altijd paraat om eventuele vragen van ouders te beantwoorden.
Erik Verlaan Sport doet regelmatig mee aan judowedstrijden in Utrecht en omgeving. Zo wordt er om de paar maanden een ‘Instaptoernooi’ georganiseerd. Dit toernooi is speciaal bedoeld voor beginnende judoka’s met weinig wedstrijdervaring.
Ga een keer gezellig en vrijblijvend mee sporten bij Erik Verlaan Sport!
Klik voor meer info over Erik Verlaan Sport op de roze button hieronder.
Wil je meer weten over andere judoteams? Kijk dan op ons overzicht met alle judolessen in Utrecht.
Erik Verlaan Sport
Balearen 19
3524 EJ Utrecht
Openingstijden
De lessen vinden plaats op maandag en donderdag. Kijk voor de specifieke lestijden per leeftijdsgroep op de website.Toon op kaart
Meer inspiratie


JUMP freerun (6+)
Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!
Junior Tigers Kidsclub
Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!
Proefles bij Neoliet!
Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Volg een proefles. Klimmen kan al > 5 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Hoera, zomervakantie 2025! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!