Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Rechtbank

In de voormalige Rechtbank van Utrecht kan je heerlijk eten en drinken. Ook ideaal voor kinderen!

De Rechtbank is voor veel ouders een van de favoriete plekjes in Utrecht. De kinderen kunnen hier een lekkere tosti eten van dik gesneden brood. En voor de avond is er een speciale kinderkaart.

Als het weer het toelaat kan je hier heerlijk buiten zitten! Op dit prachtige, eeuwenoude plein kan je onder de platanen van een lekker drankje en/of hapje genieten. Fijn, er zit een mooi antiek hekwerk om het grote terras. Er is ook buitenspeelgoed aanwezig zodat de kindjes zich prima kunnen vermaken terwijl de ouders relaxen…

Klik voor meer info over De Rechtbank op de roze button.

Ben je benieuwd naar andere kindvriendelijke restaurants? Kijk dan op ons overzicht borrelen en eten met kids in Utrecht.

Brasserie en Restaurant De Rechtbank

Korte Nieuwstraat 14

3512 NM Utrecht

Openingstijden Dagelijks geopend
Mail direct

Mail direct naar Brasserie en Restaurant De Rechtbank

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Koetshuis Beerschoten

Uitrusten met wat lekkers na een wandeling? Midden in het bos vind je Koetshuis Beerschoten!

Uit eten!

Wat is er lekkerder dan genieten van een heerlijke maaltijd die ook nog eens voor je wordt gemaakt?

Kinderen eten gratis bij Buurten

Tijdens de voorjaarsvakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!

Ontdek Lente Gagel

Het kindvriendelijke Fort de Gagel is gehuld in vrolijke lentesferen voor de voorjaarsvakantie!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie

In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief