
You Jump Nieuwegein
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Nieuwegein.
Bij You Jump (voorheen Jumpsquare) in Nieuwegein kunnen kinderen zich helemaal uitleven! Van het springen in de Jump Arena tot het spelen van Ultimate Dodgeball en het testen van je snelheid op de Ninja Course – plezier gegarandeerd! Enne, ouders zijn ook van harte welkom om mee te springen!
Trampolinespringen is niet alleen ontzettend leuk, maar ook gezond. Het is een goeie work-out waarbij je lichaam endorfines aanmaakt: het gelukshormoon dat zorgt voor een vrolijk en ontspannen gevoel. Met de speciale jumpsokken hebben de jumpers bovendien extra grip op de trampolines.
Extra tip: Mini-jump voor de kleintjes (2-5 jaar) en een spetterende Disco Jump op vrijdag- of zaterdagavond met muziek en discolichten!
Tijd voor een pauze?
Van al dat springen krijg je natuurlijk dorst en trek. In het horecagedeelte kun je terecht voor lekker snacks en drankjes. Even afkoelen! Terwijl de kinderen nog even doorspringen, kan jij relaxen met een kop cappuccino, thee of iets lekkers erbij.
Wist je dat je bij You Jump Nieuwegein ook terecht kunt voor hele toffe feestjes? Je boekt je feestje gewoon via de website van You Jump. Daar kies je je datum en tijd én je kiest uit één van de arrangementen: Super, Mega, Ultimate of een echte Disco party. Of kies voor de kleintjes tot en met 5 jaar het speciale Mini Jump Feestje. Veel plezier!
Kijk voor alle informatie op de website van You Jump Nieuwegein via de roze button.
You Jump Nieuwegein
Van Musschenbroekbaan 2
3439 MX Nieuwegein
Openingstijden
Zie website via de roze buttonPrijs
Zie website via de roze buttonToon op kaart
Meer inspiratie


Familiefestival Buitengeluk
Dit wil je niet missen: het allereerste Buitengeluk Festival bij Buitengoed de Boomgaard.
Play-in: zomer vol fun!
Super cool en koel hier! Indoor attractiepark waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en veel meer.
Vernieuwd: Volksbuurtmuseum
Ontdek hoe het was om honderd jaar geleden in armoedige omstandigheden te leven.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijk buiten zwemmen in zwembaden én natuurwater!
Een kindvriendelijk buitenzwembad of prachtig natuurwater: in en om Utrecht vind je veel fijne zwemplekken om met de kinderen naartoe te gaan! Wij hebben de leukste openluchtbaden en natuurzwemplekjes vast voor je op een rijtje gezet. Veel spetter en spatter plezier!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!