
Speeltuin Kloosterplantsoen
Kinderen kunnen spelen en ontmoeten in deze fijne speeltuin met historisch tintje in IJsselstein!
Speeltuin Kloosterplantsoen ligt op een historische plek, waar in de middeleeuwen een klooster stond. Bij de ingang houdt monnik Nicholaus de wacht, een knipoog naar het verleden! Kinderen kunnen hier niet alleen klimmen, schommelen en spelen, maar ook op speelse wijze kennismaken met de geschiedenis.
Met volop speeltoestellen, groene speelruimtes en een avontuurlijke sfeer is er voor ieder kind wat te beleven. Kom langs en beleef een geweldige dag vol speelplezier!
Meer info over de speeltuin vind je via de roze websitebutton!
Meer inspiratie


Herfststukjes in regio Utrecht
Haal in de herfstvakantie je hart op met het mooiste jeugdtheater. Het aanbod is heel groot en divers!
Herfstvakantie in het Mediamuseum
Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering
Herfstvakantie in het UMU
Tijdens de vakantie is er weer van alles te ontdekken in het Universiteitsmuseum Utrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht
Het is (bijna) herfstvakantie 2025 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.