
Lentepret met de Boswachter | 4+
Avontuurlijke activiteit van Natuurmonumenten bij Hoeve Wielrevelt in Haarzuilens
Heerlijk, het is lente! De boswachters organiseren een avontuurlijke activiteit voor kinderen (4 t/m 12 jaar) op zondag 18 mei, tussen 11.00 en 15.00 uur. Je bent van harte welkom bij Hoeve Wielrevelt in Haarzuilens, vlakbij de stad Utrecht.
Doe mee met de Lentepret en ontdek wat de natuur allemaal te bieden heeft. Er is van alles te doen:
– Bouw je eigen bijenhotel voor thuis
– Ga op avontuur en ontdek waterbeestjes in de sloot
– Doe mee aan de boswachter-quiz
– Ontmoet de boswachter en stel al je vragen over de natuur
Voor nieuwsgierige kinderen die willen ontdekken, leren en lekker buiten willen spelen, is dit een activiteit om niet te missen. Natuurlijk zijn vriendjes ook van harte welkom. Komen jullie ook genieten van de lente bij Hoeve Wielrevelt?
Meer info over deze activiteit vind je via de roze websitebutton!
Data:
- zondag 18 mei 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie


Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!
Voorjaarsmarkt
Het Nationaal Bomenmuseum staat op 11 mei vol met kramen met producten uit en voor de natuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.