
My First Festival
Kom naar My First Festival in TivoliVredenburg, echt een supertof familiefestival!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
My First Festival
Tijdens My First Festival wordt TivoliVredenburg voor één dag omgetoverd tot een groot festivalterrein voor de allerjongsten, en, vooruit, ook de wat ouderen zijn welkom. Doe mee met leuke activiteiten en dans mee met je favoriete artiest. Er is weer heel veel te beleven. Een sprankelend festival waar nu eens niemand te jong of te oud voor is.
Houd de website in de gaten voor nieuws over de line up.
Tip: koop een gezinsticket (geldig voor max 5 gezinsleden) en krijg voordeel. Let op, koop je tickets tijdig!
Klik op de roze button voor meer info over My First Festival bij TivoliVredenburg.
Data:
- maandag 29 december 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
TivoliVredenburg
Vredenburgkade 11
3511 WC Utrecht
Toon op kaart
Meer inspiratie


Open Imkerijdag
Stap in de wereld van bijen tijdens de Open Imkerijdag in het Bomenmuseum!
Genieten bij Down Under
Lekker luieren aan het strand, zwemmen, watersporten, spelen, horeca en meer!
Zomerse dagen vol speelplezier bij RAUM!
Bij RAUM op het Berlijnplein in Utrecht valt er deze zomer van alles te beleven voor ouders en kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Van speelklok tot Roblox
Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!
Racend het (levens)jaar uit!
Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!