
Workshop: ontwerp je groene schoolplein
Hoe ziet jouw ideale schoolplein er uit? Leer het tijdens een inspirerende workshop op Griftsteede!
Hoe groen is het schoolplein, en hoe ga je om met water? Leer het tijdens de workshop op Griftsteede.
In juli, augustus en september exposeren Joyce Parlevliet en Timon Vader op Griftsteede met een expositie over groene schoolpleinen. In de workshop op Griftsteede kun je samen met Joyce, Timon en gast-expert vergroeningsmoeder Maaike de Vos, aan de slag met jouw ideale schoolplein. Laat je creativiteit los en maak het schoolplein van je dromen!
Meer info over deze activiteit van Utrecht Natuurlijk vind je via de roze websitebutton.
Data:
- woensdag 24 september 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie


Naar het circus
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!
Zoek de ontsnapte dieren
De dieren van de baron zijn ontsnapt… Ga op avontuur in het park van Kasteel de Haar en speur mee!
Castellum Hoge Woerd 10 jaar
Duik in het feestprogramma vol exposities, voorstellingen, workshops en live-muziek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Hoera, zomervakantie 2025! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!