Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Expeditie Voedselbos

Er is van alles te zien en te proeven tijdens de expeditie door Voedselbos De Geeren!

Ga je mee op expeditie door het voedselbos? Onderweg leer je hoe een voedselbos werkt en is er van alles te zien en zelfs te proeven. De kinderen kunnen daarbij kiezen uit een aantal activiteiten. Vies worden mag!

De start is gezamenlijk (dus kom om 14.00 uur!) met zelfgemaakte kruidenthee op het kampvuur. Daarna delen ze kinderen op in 3 groepen, die rouleren (de onderdelen kunnen wisselen al naar gelang het seizoen):

– Waterdiertjes vissen
– Voedselbos speurtocht
– Kruidenolie maken

Meer info en de hele agenda van Groene Weelde vind je via de roze websitebutton!

Data:

  • zaterdag 30 mei 2026
  • zaterdag 29 augustus 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Groene Weelde

Diefdijk 54

4151 MK Acquoy

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Van 1 t/m 3 mei verandert de Jaarbeurs Utrecht in een paradijs voor creatievelingen!

Kookworkshop voor kids

Tijdens de workshops bij De Moestuin maken kleine chefs kennis met nieuwe producten en kooktechnieken!

Familiefilms bij Pathé Utrecht Leidsche Rijn

Altijd een fijn uitje: lekker met een bak popcorn op een super-de-luxe relax-stoel!

Slodde en Vos op boevenpad (3+)

Dans mee op eigenzinnige, Nederlandstalige kinderliedjes in TivoliVredenburg!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!

Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen op een rijtje!

Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier ons overzicht met tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief