Ontdek GeoFort
Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!
Dit spannende forteiland is omgevormd tot een educatieve attractie waar alles om de toekomst van de aarde draait. De thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Stap in een lift diep de aarde in, verdwaal in het klimaatdoolhof of bouw de hoogste toren die tegen een aardbeving kan. Het zelf doen staat voorop!
Ook kun je speuren, klauteren en met water spelen in de Vleermuisspeurtuin van Staatsbosbeheer. Schuif aan op het terras of ga gezellig in het WereldPan restaurant zitten en geniet van heerlijke pannenkoeken!
Klik voor meer info over dit leuke gezinsuitje door naar de website van GeoFort via de roze button.
Tip: je kunt hier ook heel leuk je kinderfeestje geven!
Meer inspiratie
Zomervakantie in het UMU en Oude Hortus
Zomervakantie = samen op expeditie door de wereld van wetenschap in het UMU!
Cool, skateboarden (6+)
Leer deze zomervakantie skaten of breid je skate skills uit tijdens de Skateweek van Skate Days!
Zomeruitje naar Kinepolis
Bezoek Kinepolis Jaarbeurs Utrecht en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!